آموزش های کاملا اختصاصی برای اولین بار در کشور ایران در مورد نرم افزار پاورپوینت را برای شما بروز خواهیم کرد. جهت سفارش پاورپوینت و آموزش های اختصاصی پاورپوینت با شماره تماس 09162026676 تماس حاصل فرمایید. پاورپوینت خود را به ما بسپارید.

اولین آموزش مرتبط با این بخش را می توانید از طریق کانال تلگرام ما و از طریق لینک زیر دریافت کنید.
یکی از مراحلی که شما دوستان در کار با پاورپوینت بهش برخورد خواهید کرد (در صورتی که برای پروژه پایان نامه و… کار می‌کنید)؛ انتقال جداول از فایل ورد به نرم افزار پاورپوینت می‌باشد. برخی از جداول شما ممکن است دارای اعداد باشد و این اعداد به صورت اعداد اعشاری نوشته شده باشد.

در صورتی که فایل ورد خود را از نظر نگارشی بررسی نکرده باشید؛ ممکن است ارقام اعشاری را به صورت انگلیسی از یکدیگر جدا کرده باشید و موقعی که جدول خود را به پاورپوینت انتقال می‌دهید، تمام اعداد بهم ریخته شود.
دو راه حل برای حل این مشکل وجود دارد:

1- دستی تمام این اعداد را ویرایش کنید! 😱
2- با ترفند اختصاصی وب سایت طراحی پویا، در کمتر از 10 ثانیه مشکل را حل کنید! 💪✋🏼

👀 برای انجام اینکار، پس از انتقال جداول خود، در نرم افزار پاورپوینت کلید ترکیبی “Ctrl+H” رو انتخاب کنید، پس از آن در بخش “Find what” باید حرف “/” را وارد کنید و در زیر آن در بخش “Replace with” ابتدا “Ctrl+4” را وارد کنید و بعدش “/” را وارد کنید و گزینه “Replace All” را وارد کنید!
مشکل برطرف شد!

اگر نتونستید مشکل را حل کنید، از طریق اطلاعات کانال، با مدیر در تماس باشید.

شما می توانید با مراجعه به کانال تلگرام ما به آدرس https://t.me/designpooya از جدیدترین آموزش های حرفه ای پاورپوینت مطلع شوید و بهترین کارهای طراحی پاورپوینت را برای خودرقم بزنید. تنها با پیوستن به کانال تلگرام ما می توانید از این قابلیت برخوردار شوید، چرا که آموزش های پاورپوینت اضافه شده در کانال ما در هیچ نقطه ای از فضای مجازی! وجود ندارد.