5 (100%) 3 vote[s]

وب سایت طراحی پویا در جهت ارائه خدمات دانشجویی و تجاری فعال شده است. ما در این وب سایت خدماتی نظیر طراحی پاورپوینت های تجاری، دانشجویی از قبیل ارائه درسی، پایان نامه و همچنین پاورپوینت ها دانش آموزی در جهت بهبود سرعت ارائه شما فعالیت می کنیم. از دیگر فعالیت های ما خدمات تایپ است؛ در این نوع خدمات ما تلاش می کنیم با بهبود روند تایپ فارسی، لاتین، عربی و دیگر زبان ها شما را در جهت افزایش سرعت خود، کمک کنیم. در سایت طراحی پویا، سعی می کنیم با استفاده از نرم افزار ورد اشکال و جداول را رسم کنیم و در صفحه آرایی پایان نامه شما را یاری کنیم.

وب سایت طراحی پویا در زمینه ترجمه انواع زبان ها به فارسی و برعکس با استفاده از دانشجویان رشته های تخصصی مطالب شما، این خدمات را به بهترین نوع ممکن ارائه خواهند داد. تعداد زیادی از دانشجویانی که بدنه تیم ما را تشکیل داده اند، از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. این دانشگاه در زمینه ادبیات، سرآمد دانشگاه های کشور می باشد.

و اما آخرین نوع خدمات ما در زمینه طراحی و صفحه آرایی می باشد. می با استفاده از این خدمات به شما کمک خواهیم کرد تا در طراحی و صفحه آرایی کتاب، ژورنال، مجلات دانشجویی، مجموعه مقالات همایشی و… با هزینه کمتر نسبت به سایر سایت‌ها فراهم کنیم. از طرفی ما می توانیم فایل های pdf شما را به صورت app و exe تبدیل کنیم. این امر کمک می کند تا مقالات همایشی شما جهت ارائه به شرکت کنندگان به صورت متنوع از گذشته ارائه شود.