تبریک ۱۱ فوریه؛ روز جهانی زنان و دختران در علم در خدمات طراحی پرزنتیشن

فهرست مطالب

۱۱ فوریه؛ روز جهانی زنان و دختران در علم مبارک باد. خدمات طراحی پرزنتیشن با حضور زنان قوت گرفته است.

خدمات طراحی پرزنتیشن

 وب سایت طراحی پویا، این روز را به تمامی همراهان و بانوان کشورمان تبریک می‌گوید.
از ابتدای سال ۲۰۱۸ تا ابتدای سال ۲۰۲۰، ۵۲ درصد از مشتریان وب سایت طراحی پویا را بانوان تشکیل داده‌اند.
به همین دلیل بر خورد لازم دانستیم که با توجه به فعالیت خدمات طراحی پرزنتیشن که در زمینه ساخت و سفارش پاورپوینت در کشور ایران انجام می‌دهیم. علاوه بر تبریک این مناسبت، از حضور این عزیزان جهت سفارش ساخت پاورپوینت قدردانی کنیم.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، در بحث خدمات طراحی پاورپوینت که در زمینه ساخت پاورپوینت شرکتی، تهیه پاورپوینت دانشجویی، سفارش ساختن پاورپوینت جلسه دفاع و ساخت نریشن با استفاده از پاورپوینت و سایر عوامل مرتبط با نرم افزار پاورپوینت، بخش قابل توجهی از سفارشات ما را بانوان با سهمی 52 درصدی به خود اختصاص داده‌اند.

با توجه به علمی بودن فعالیت تیم طراحی پویا، همین آمار که طی دو سال جمع‌آوری شده است، بیانگر حضور چشمگیر زنان سرزمینمان در زمینه علم و پیشرفت است که امیدوار هستیم در مراحل بالاتر نیز موفقیت آنان را مشاهده کنیم.

سفارش طراحی پرزنتیشن

در صورتی که علاقمند به ثبت پروژه پاورپوینت و انجام داد پاورپوینت توسط تیم طراحی پویا هستید، کافی است که سفارش ساختن پاورپوینت آنلاین خود را به ما بدهید.

جهت سفارش دادن پاورپوینت کافی است بدون حضور و به صورت آنلاین یا تلفنی به راحتی و در کمتر از چند ثانیه سفارش ساختن فوری پاورپوینت خود را بدهید.

جهت انجام دادن پروژه پاورپوینت توسط وب سایت طراحی پویا، شما می‌توانید از طریق شماره‌های تماس 09120187378 یا 09162026676 از طریق تلگرام، واتساپ، سروش و یا ایمیل amirshahtori@gmail.com در زمینه خدمات پرزنتیشن از کمک ما بهره‌مند شوید.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به صفحه لیست قیمت پاورپوینت جدیدترین هزینه‌های ساخت پاورپوینت آنلاین فارسی و انگلیسی را مشاهده کنید. برای راهنمای سفارش انجام پاورپوینت نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

درخواست سفارش ساخت پاورپوینت
ارائه لیست قیمت و نمونه کار همراه با مشاوره رایگان
مطالب بیشتر
دوست داری پاورپوینت فوق العاده برای ارائه آماده کنی؟
سریع با ما تماس بگیر تا راهنمایت کنیم
هزینه انجام پاورپوینت
تماس فوری