سفارش ساخت پاورپوینت حرفه‌ای در محل کار شرکت و سازمان شما (ویژه شهر تهران)

فهرست مطالب

هر شرکت یا سازمانی برای ارائه محتوای تهیه شده همانند گزارش عملکرد دوره‌ای خود یا سالیانه نیاز به تهیه فایل ارائه در محیط نرم افزار پاورپوینت داد. ما در این آموزش در مورد نحوه ساخت پاورپوینت حرفه‌ای در محل کار شما توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

آیا ساخت پاورپوینت حرفه‌ای در محل کار لازم است؟

پاسخ به این سوال به اهداف و اطلاعات موجود شما برای ارائه پاورپوینت مرتبط است.

پیشنهاد کلی ما ساخت پاورپوینت به صورت آنلاین است. به این صورت که فایل و محتوای خام در اختیار تیم ما قرار گیرد و سپس فایل پاورپوینت پس از آماده شدن، در اختیار شما قرار گیرد.

در این سبک نیاز به حضور ما در محل کار شما یا حضور شما نزد ما الزامی نیست.

نحوه سفارش پاورپوینت درس و تهیه پرزنتیشن

ولی در صورتی که اطلاعات محرمانه یا طبقه‌بندی شده‌ای دارید که چارت سازمانی و مباحث مرتبط با حراست سازمان یا شرکت شما اجازه درج اطلاعات به خارج از سازمان را نمی‌دهد و ممکن است برای شما مسائل مختلفی را به وجود آورد. ما آماده هستیم تا در صورتی که شما در تهران فعالیت دارید، به صورت ویژه و تحویل فوری، کار شما را انجام دهیم.

ساخت پاورپوینت حرفه‌ای و ویژه که به صورت منحصربفرد برای شما تهیه شود، تخصص تیم ما هست. ما با انجام سبک‌های مختلف پاورپوینت همچون سطح حرفه‌ای، سطح تجاری، سطح مدرن و سطح سه بعدی برای اولین بار در کشور ایران یک ارائه بیادماندی را برای شما به ارمغان خواهیم آورد که تا کنون نمونه‌ای مثل آن را ندیده باشید.

همچنین ما به شما تضمین خواهیم داد که استفاده از سبک‌های طراحی ویژه سایت طراحی پویا که برای اولین بار در کشور ایران قابل طراحی شده‌اند، به شما کمک خواهد کرد تا به صورت چشمگیری تاثیر مثبتی روی مخاطبین خود بگذارید.

برای ساخت پاورپوینت حرفه ای در محل کار باید چه کار کنیم؟

با توجه به اینکه کار شما به صورت ویژه و فوری توسط تیم طراحی پویا انجام خواهد شد. حتما باید از طریق شماره تماس 09120487378 با کارشناس مربوط جزئیات در مورد طراحی مد نظر شما و همچنین تعداد حدودی اسلایدهای ارائه را در میان بگذارید.

7 هزینه پاورپوینت را در این مقاله مشاهده کنید و سفارش پاورپوینت خود را تکمیل کنید.
سفارش پاورپوینت همراه با دریافت لیست قیمت پاورپوینت

سپس پس از مشاهده پاورپوینت و تخمین هزینه‌های ساخت پاورپوینت، در صورتی که علاقمند بودید کارشناس مربوطه به محل شرکت یا سازمان شما مراجعه خواهد کرد و کار شما جلو خواهد رفت.

در صورتی که اصلاحات لازم باشد ساخت پاورپوینت حرفه‌ای در محل کار چه کاری باید بکنید؟

با توجه به حضور کارشناس مربوطه، نحوه برآورد هزینه بر اساس زمان مشخص خواهد شد. پس بهتر است در مرحله اول تمامی محتوا به صورت کامل آماده باشد و در صورتی که اصلاحاتی لازم هست. همان موقع در محل کار شما اعمل شود.

در صورتی که نیاز به زمان بیشتری برای اصلاحات داشته باشید و نیازمند حضور مجدد کارشناس باشد، حتما باید قبل از سفارش با ما در میان بگذارید تا هزینه‌ها متناسب با نوع سفارش و درخواست‌های شما محاسبه گردد.

در غیر این صورت مجددا هزینه حضور کارشناس با تعرفه‌ی متفاوت برای ساخت پاورپوینت شما محاسبه خواهد شد.

ما با چه سازمان‌هایی تا بحال کار کرده ایم؟

حضور ما در شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی در طول سال چیز بدیهی است. ما با سازمان‌های مختلفی در زمینه ساخت پاورپوینت متناسب با اهدافی که شرکت مورد نظر داشته است، کمک کرده‌ایم.

در زیر برخی از شرکت‌ها و نهادهایی که تا بحال همکاری در ساخت پاورپوینت داشته‌ایم را اشاره خواهیم کرد:

شرکت‌ها و سازمان‌های بالا صرفا برخی از مهمترین آنها در داخل کشور است که ما توانسته‌ایم همکاری خوبی در زمینه خدمات پرزنتیشن را با آنها داشته باشیم. همچنین برخی شرکت‌های خارجی نیز از خدمات پرزنتیشن ما بهره مند شده‌اند.

شما هم در صورتی که نیازمند به ساخت پاورپوینت حرفه‌ای در محل کار و حضور تیم ما برای ایجاد یک پرزنتیشن متفاوت باشید، آماده همکاری با مجموعه شما هستیم.

کافی است از طریق شماره تماس 09120487378 یا 09162026676 با کارشناس ما در ارتباط باشید.

درخواست سفارش ساخت پاورپوینت
ارائه لیست قیمت و نمونه کار همراه با مشاوره رایگان
مطالب بیشتر
دوست داری پاورپوینت فوق العاده برای ارائه آماده کنی؟
سریع با ما تماس بگیر تا راهنمایت کنیم
هزینه انجام پاورپوینت
تماس فوری