سفارش پاورپوینت سه بعدی برای اولین بار در ایران

فهرست مطالب

انجام پاورپوینت برای سمینارها یکی از دغدغه‌های پیش روی افراد مختلف است. وب سایت طراحی پویا با استفاده از ماژول‌ها و امکانات خاصی که در اختیار دارد آماده است تا سفارش پاورپوینت سه بعدی را برای اولین بار در کشور ایران ارائه دهد.

پاورپوینت سه بعدی چیست؟

متاسفانه برخی از افراد هنوز از امکانات جالب پاورپوینت اطلاع ندارد و استفاده از افکت و ترنزیشن که در نسخه 2003 هم موجود است را حالت‌های ساخت انیمیشن یا سه بعدی می‌نامند.

این در حالی است که پاورپوینت سه بعدی لازمه استفاده از اشکال است که با استفاده از طراحی‌های خاص، حالت سه بعدی به خود می‌گیرند.

از طرفی وب سایت طراحی پویا علاوه بر طراحی سه بعدی، برای اولین بار در کشور ایران طراحی پاورپوینت مدرن را عرضه کرده است. جهت آشنایی با پاورپوینت سه بعدی، نمونه کار زیر را مشاهده کنید:

همانطور که در نمونه کار بالا مشاهده می‌کنید، این کلیپ متفاوت است با تمام پاورپوینت‌های که در عمر خود دیده‌اید!

این سبک تنها در وب سایت طراحی پویا قابل سفارش است.

سفارش پاورپوینت سه بعدی چگونه است؟

اگر شما هم میخواهید یک ارائه جذاب و زیبا را برای اولین بار در محل کار خود یا دانشگاه خود انجام دهید، تنها با کارشناسان وب سایت طراحی پویا می‌توانید این امر را محقق کنید.

سفارش پاورپوینت سه بعدی برای اولین بار در کشور ایران

شماره تماس 09162026676 آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره رایگان در زمینه ساخت پاورپوینت سه بعدی است. شما قادر خواهید بود با هزینه کم، بهترین ارائه ممکن در کشور ایران را انجام دهید.

سفارش پاورپوینت سه بعدی برای اولین بار در کشور ایران صورت می‌گیرد. ما آماده خدمات رسانی در زمینه پرزنتیشن شما هستیم.

آیا سفارش پاورپوینت سه بعدی پایان نامه هم دارید؟

جواب این سوال بله است! خبر بسیار خوب که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را سوپرایز می‌کند. شما قادر خواهید بود تمام افرادی که در جلسه دفاع شما هستند را وادار به تحسین خود کنید.

این سبک ارائه در هیچ موسسه یا سایتی ارائه نمی‌گردد و تنها در وب سایت طراحی پویا قابل سفارش است. شما با سفارش پاورپوینت سه بعدی پایان نامه خود قادر خواهید بود برای اولین بار دانشگاه خود این سبک را ارائه دهید.

کیفیت این سبک مدرن پاورپوینت به گونه‌ای است که تمام نقاط قوی پرزنت شما را به چشم خواهد آورد و نقاط ضعف رساله شما را با یک طراحی جذاب پوشش خواهد داد.

در صورتی که بهترین نمونه جلسه دفاع رو می‌خواهید، تنها با کمک ما قادر خواهید بود یک پرزنتیشن فوق‌العاده را در دانشکده خود ارائه دهید.

در زیر می‌توانید یک نمونه کار پاورپوینت سه بعدی طراحی شده توسط وب سایت طراحی پویا را مشاهده کنید:

خدمات سفارش پاورپوینت سه بعدی به چه صورت است؟

یکی از خدمات انجام پاورپوینت سه بعدی در بالا ذکر گردید، سایر خدماتی که این سبک پاورپوینت می‌تواند به کار گرفته شود، شامل موارد زیر است:

  • ساخت پرزنتیشن شرکتی به زبان فارسی و انگلیسی
  • ساخت پاورپوینت سه بعدی سمینار
  • تهیه پاورپوینت دانشجویی
  • انجام پاورپوینت دانش آموزی
  • تهیه و ساخت تیزرهای تبلیغاتی
  • ساخت فیلم‌های آموزشی همراه با صداگذاری

خدمات ساخت پرزی با پاورپوینت

پرزی یکی دیگر از نرم افزارهای مناسب با پرزنتیشن است که متاسفانه پشتیبانی از زبان فارسی برای این نرم افزار ارائه نشده است. اما خبر خوب این است که ما قادر هستیم همان خدمات پرزی را با 50 درصد هزینه ارزان‌تر در نرم افزار پاورپوینت برای شما طراحی کنیم.

شما در کنار ما قادر خواهید بود در سمینار خود بدرخشید! تنها با شماره تماس 09162026676 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

هزینه انجام پاورپوینت چقدر است؟

ساخت پاورپوینت و سفارش آن، دارای هزینه است که شما می‌توانید هزینه طراحی کردن داخل اسلایدها را از صفحه لیست قیمت‌های پاورپوینت مشاهده کنید.

همچنین خدمات ترجمه، خلاصه نویسی، تایپ، فهرست‌بندی پایان نامه و… در وب سایت طراحی پویا انجام می‌گیرد.

در صورتی که از این مقاله راضی بودید، به ما امتیاز بدهید!

درخواست سفارش ساخت پاورپوینت
ارائه لیست قیمت و نمونه کار همراه با مشاوره رایگان
مطالب بیشتر
دوست داری پاورپوینت فوق العاده برای ارائه آماده کنی؟
سریع با ما تماس بگیر تا راهنمایت کنیم
هزینه انجام پاورپوینت
تماس فوری