4 روش سفارش پاورپوینت فوری و آنلاین با هزینه کم

فهرست مطالب

 

ما به شما آموزش خواهیم داد که سریعترین روش‌های ممکن جهت سفارش پروژ پاورپوینت خود را ثبت کنید. در این یاداشت 4 روش سفارش پاورپوینت را به شما آموزش خواهیم داد.

چرا پرزنتیشن باید بدهیم؟

تهیه فایل پاورپویت برای افرادی 7 سال تا 60 سال کاربرد دارد. از دانش آموزان مدارس گرفته تا دانشجویان و اساتید که کار علمی انجام می‌دهند. از کارمندان دولتی و خصوصی گرفته تا اعضای هیئت مدیره یک شرکت که گزارش عملکرد خود را به صورت پاورپوینت برای مخاطبین خود می‌خواهند آماده کنند. از تیزرهای تبلیغاتی گرفته تا تهیه کلیپ‌های آموزشی و سخنرانان؛ همه و همه امروزه نیازمند تهیه فایل پاورپوینت برای پرزنتیشن خود هستیم تا بتوانیم تاثیر مناسب بر مخاطبین خود بگذاریم.

چهار روش سفارش پرزنتیشن

چرا نرم افزار پاورپوینت برای پرزنتیشن مناسب است؟

همه افراد امروزه با آفیس که یک نرم افزار محبوب و رایگان در کشور ایران است، آشنا هستند. برخی از نرم افزارها همچون پرزی برای پرزنتیشن مناسب هستند ولی به علت داشتن کمبودهایی همچون عدم پشتیبانی از زبان فارسی و از همه موارد مهم تر، عدم رایگان بود این نرم افزار، ما را به سمت پاورپوینت جذب می‌کند.

برای مثال اگر شما فایل اکسل فصل 4 پایان نامه خود که شامل تعدادی جدول و نمودار است را داشته باشید، در فایل پرزی به سختی باید تهیه پرزنتیشن کنید در حالی که نرم افزار پاورپوینت به علت زیر مجموعه بود در آفیس، به راحتی امکان کپی کردن مطالب اکسل و ورد را به شما می‌دهد. این یعنی سرعت و دقت بالا که از پروسه‌های مهم یک کار علمی است.

آیا حتما باید سفارش پاورپوینت بدهیم؟

الزما نه، هر شخصی باید آموزش نرم افزارهای ماکروسافت را بلد باشد. پیشنهاد وب سایت طراحی پویا نیز تهیه مطالب پاورپوینت توسط خود شما است. اما در صورت عدم توانایی و مسلط بودن به این نرم افزار و همچنین زمان کم، می‌توانید از تیم وب سایت طراحی پویا، درخواست سفارش پاورپوینت بدهید.

چرا سفارش پاورپوینت بدهیم؟

تسلط به نرم افزار پاورپوینت، تخصص ما است. ما آماده‌ایم تا با به کارگیری تخصص و دانش چندین ساله خود، در کمترین زمان ممکن، یک پرزنت فوق العاده را برای شما آماده کنیم. جهت ساخت یک فایل پاورپوینت باید مباحث علمی مختلفی در نظر گرفته شود. تخصص ما ساخت فایل پاورپوینت است، پس تجربه علمی و کاری که در این راستا بوجود آمده است، به شما کمک خواهد کرد که یک فایل پرزنتیشن بدون نقض را آماده کنید.

4 روش سفارش پاورپوینت چگونه است؟

در این یاداشت 4 روش سفارش پاورپوینت فوری را به شما یاد خواهم داد که در کمتر از 1 دقیقه سفارش پروژه پاورپوینت خود را ثبت کنید. در این روش‌ها نیاز به ثبت نام های کلیشه‌ای و وقت گیر نیست. و به راحتی با انجام دهنده کار خود ارتباط برقرار خواهید کرد و نیازی به وجود واسطه گری که وب سایت‌هایی همچون آوا پروژه، پروژه مارکت، انجام میدهند و… نیست. وقتی واسطه گری بوجود می‌آید؛ هزینه‌های شما افزایش پیدا خواهند کرد. لذا در صورتی که کیفیت و هزینه برای شما مهم است، حتما و حتما هزینه نهایی پروژه خود را با تمام وب سایت‌های ذکر شده، مقایسه کنید تا فریب قیمت‌های ذکر شده را نخورید.

مراحل 4 روش سفارش پاورپوینت

  • روش اول: تماس تلفنی
  • برقرار تماس تلفنی با شماره 09162026676 و توضیح در مورد پروژه خود به کارشناس مربوطه و دریافت مشاوره رایگان در مورد صفر تا صد پروژه تان.
  • ما با داشتن تخصص هزاران پروژه آنلاین پاورپوینت در کشور ایران، دارای تخصص کافی جهت انجام تمامی پروژه‌های پاورپوینت هستیم از پروژه دانش آموزی گرفته تا پروژه‌های دانشگاهی دانشجویان دکترا و اساتید.

  • روش دوم: تلگرام
  • نرم افزار محبوب تلگرام امروزه در تمامی گوشی‌ها و سیستم‌ها قابلیت استفاده دارد و به علت سرعت بالا، وب سایت طراحی پویا علاوه بر پشتیبانی شما با ایجاد کانال تلگرام انجام پاورپوینت جدیدترین نمونه کارهای ثبت شده در سایت را روی کانال قرار می‌دهد.
  • جهت برقرار و ثبت سفارش پاورپوینت خود می‌توانید با آیدی @amirshahoori در تلگرام با ما در ارتباط باشید یا به کانال تلگرام سفارش پاورپوینت بپیوندید و از طریق اطلاعات کانال، سفارش خود را نهایی کنید.
  • روش سوم: واتس آپ
  • دیگر نرم افزار محبوب که نسخه وب آن نیز آماده است، واتس آپ است. با برقراری ارتباط با شماره تماس 09162026676 به راحتی می‌توانید از طریق نسخه وب، فایل‌های خود را ارسال و دریافت کنید.
  • روش چهارم: ایمیل
  • شما می‌توانید از طریق ایمیل amirshahtori@gmail.com فایل‌ها و درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا بلافاصله جواب سفارش خود را دریافت کنید.

شما در نمونه کار زیر جدیدترین نسخه طراحی شده توسط وب سایت طراحی پویا با استفاده از پاورپوینت را مشاهده خواهید کرد که مراحل ذکر شده در بالا در این نرم افزار طراحی شده است.

 

 

درخواست سفارش ساخت پاورپوینت
ارائه لیست قیمت و نمونه کار همراه با مشاوره رایگان
مطالب بیشتر
انجام پروژه پاورپوینت
سفارش پاورپوینت

انجام پروژه پاورپوینت 1403

ساخت پاورپوینت در دنیای همیشه درحال توسعه با آخرین روند طراحی برای جذب مخاطب و انتقال موثر پیام شما ضروری است. با تهیه یک ارائه

دوست داری پاورپوینت فوق العاده برای ارائه آماده کنی؟
سریع با ما تماس بگیر تا راهنمایت کنیم
هزینه انجام پاورپوینت
تماس فوری