افزایش قیمت خدمات طراحی پاورپوینت از بهمن ماه 1402

تعرفه افزایش خدمات طراحی پاورپوینت
فهرست مطالب

جدیدترین خبر افزایش قیمت خدمات طراحی پاورپوینت در سایت طراحی پویا در ادامه آماده است.

خدمات پاورپوینت

تارنمای طراحی پویا خدمات تخصصی در زمینه طراحی پاورپوینت انجام می‌دهد. از سال 1396 به بعد، خدمات طراحی پاورپوینت با حضور سایت طراحی پویا دگرگون شد و توانست بهبود چشمگیری در زمینه پرزنتیشن در کشور ایران ایجاد کند.

در همین راستا تاکنون سایت‌های مختلفی خدمات طراحی پاورپوینت را ارائه می‌دهند که به علت عدم توانایی و تخصصی لازم، موفق به کسب رضایت مشتریان خود نشده‌اند.

از ویژگی‌های بارز و چشمگیری خدمات طراحی پاورپوینت تیم طراحی پویا، بحث قیمت خدمات طراحی پاورپوینت است.

ما براین اینکه بتوانم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم، سبک‌های طراحی مختلفی را ایجاد کرده‌ایم که هم اکنون می‌توانید در صفحه لیست قیمت پاورپوینت از تعرفه‌های جدید ما استفاده کنید.

خدمات ارائه شده در زمینه پرزنتیشن منجر شده است که هر فرد و سازمانی، هر آنچه که در ذهن خود برای ارائه دارد، توسط تیم طراحی پویا انجام گردد.

قیمت خدمات طراحی پاورپوینت

همواره سعی و تلاش ما ارائه بهترین کیفیت و قیمت برای درخواست مشتری بوده است. با توجه به مشکلات اقتصادی کشور ایران، ما طی سال‌ها فعالیت خود، ارزان‌ترین تعرفه طراحی پاورپوینت و در عین حال با کیفیت ترین سبک‌های طراحی را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم.

از طرفی با توجه به افزایش سایر خدمات قابل ارائه در تهیه پاورپوینت از جمله تایپ (افزایش 120 درصدی)، ترجمه (افزایش 215 درصدی)، خلاصه‌سازی (افزایش 70 درصدی) دیگر امکان ثابت نگه داشتن قیمت‌ها امکان پذیر نیست.

تعرفه افزایش خدمات طراحی پاورپوینت

باتوجه به توضیحات ارائه شده، خدمات طراحی پاورپوینت با افزایش 30 الی 100 درصد از اول بهمن ماه 1402 در هر 12 سبک طراحی پاورپوینت بروز خواهند شد.

پیش از این نیز در تابستان 1402 دو سبک تجاری و مدرن پلاس افزایش قیمت را تجربه کرده بودند. این دو سبک بیشتر مورد استفاده شرکت‌ها و افراد خاص است. با این وجود با توجه به تخصصی بودن این دو سبک، افزایش هزینه جدید نیز برای این دو سبک انجام خواهد شد ولی با توجه به افزایشی که قبلا داشته‌اند، کمترین درصد افزایش را تجربه خواهند کرد.

 

درخواست سفارش ساخت پاورپوینت
ارائه لیست قیمت و نمونه کار همراه با مشاوره رایگان
مطالب بیشتر
دوست داری پاورپوینت فوق العاده برای ارائه آماده کنی؟
سریع با ما تماس بگیر تا راهنمایت کنیم
هزینه انجام پاورپوینت
تماس فوری