معرفی نرم افزار پاورپوینت اندروید با قابلیت های نسخه ویندوز و انیمیشن را از سایت طراحی پویا دریافت کنید.

نرم افزار پاورپوینت اندروید

شرکت مایکروسافت برای اولین بار از نسخه موبایل پاورپوینت برای گوشی اندروید رونمایی کرد.

شما در این نرم افزار خواهید توانست به راحتی تمامی خدماتی که در نسخه ویندوز پاورپوینت دریافت می‌کنید را در این نسخه موبایل نیز استفاده کنید.

بسیاری از مشتریان وب سایت طراحی پویا که در زمینه ساخت و تهیه پاورپوینت فعالیت دارد، هنگام دریافت فایل با مشکل اجرای فایل‌های پاورپوینت بر روی گوشی خود مواجهه هستند که قصد داریم این نرم افزار و ویژگی‌هایی که دارد را برای شما بازگو کنیم.

ویژگی های نرم افزار پاورپوینت اندروید

شما با این استفاده از این نرم افزار امکانات زیر را می‌توانید استفاده کنید:

قابلیت پرزنتیشن؛ بی نیازی شما به لب تاب

اگر نگران ارائه پاورپوینت خود در محل کار یا دانشگاه هستید، با این نسخه از نرم افزار پاورپوینت اندروید معرفی شده، به راحتی بدون استفاده از لب تاب یا سیستم می‌توانید، تمامی ارائه‌های خود را بدون مشکل ارائه دهید.

برای اینکار کافی است یک تبدیل مناسب برای گوشی و پروژکتور تهیه کنید و با استفاده از این کابل، به راحتی حالت پرزنتیشن گوشی خود را در نرم افزار اجرا کنید تا اسلایدها مشابه اجرای پرزنیشتن بر روی گوشی فعال شود.

دیگر برای ارائه پاورپوینت لازم نیست که لب تاب خود را به محل کار یا دانشگاه ببرید و صرفا از طریق تلفن همراه خود به راحتی از این خدمات می‌توانید استفاده کنید.

دانلود نرم افزار پاورپوینت برای گوشی

شما می‌توانید از طریق لینک زیر به صورت مستقیم معرفی نرم افزار پاورپوینت برای گوشی را دانلود کنید و از این ویژگی به صورت رایگان بهره‌مند شوید. گفتنی است که به علت تحریم‌ها، در حال حاضر این نسخه برای کاربران ایرانی غیر فعال است.

 

دانلود نرم افزار پاورپوینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری