نحوه سفارش دادن دانلود پاورپوینت از سایت slideshare به چه صورتی است؟

فهرست مطالب

اگر به دنبال تهیه کردن پاورپوینت‌های آماده و رایگان موجود در سایت slideshare هستید و علاقمند به یادگیری در مورد دانلود پاورپوینت از سایت slideshare هستید؛ با ما در این اموزش همراه باشید.


درباره سایت اسلاید شیر

این سایت امکان به اشتراک‌گذاری رایگان محتوای علمی که در قالب پاورپوینت تهیه شده است را برای کاربران خود فراهم کرده است. این شبکه اجتماعی بیش از 80 میلیون کاربر دارد که فایل پاورپوینت خود را به اشتراک می‌گذارند.

چطوری فایل های پاورپوینت سایت اسلایدشیر را دانلود کنیم؟
متاسفانه امکان دریافت فایل پاورپوینت در این سایت وجود ندارد و این‌ محتوای پرزنتیشن صرفا به صورت عکس و فایل پی دی ای اف فراهم است.
ما برای اولین بار در ایران امکان تهیه فایل‌های پاورپوینت این سایت را برای شما فراهم کرده‌ایم. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه سفارش دادن دانلود فایل پاورپوینت سایت slideshare را به شما آموزش دهیم.

امکان دریافت فرمت پاورپوینت ppt

اگر به دنبال تهیه فایل اصلی پاورپوینت هستید، وقت خود را بیشتر از این تلف نکنید و با شماره 09120487378 ارتباط برقرار کنید و‌ سفارش دانلود فایل پاورپوینت از  سایت slideshare را بدهید.

در حال حاضر امکان دانلود فایل‌های پاورپوینت در سایت اسلایدشیر فراهم‌نیست و شما می‌توانید در حالت عادی صرفا تصاویر اسلایدها را داشته باشید یا در بهترین حالت فایل پی دی اف را دانلود کنید.

اگر فرصت تهیه‌کردن اسلایدها از طریق سایت اشلایدشیر را ندارید، کافی است لینک فایل مورد نظر خود را ارسال کنید و فایل پاورپوینت مورد نظر خود را در کمتر از 5 دقیقه دریافت کنید.

ما چگونه دانلود پاورپوینت از سایت slideshare را انجام می‌دهیم؟

وب سایت طراحی پویا همانند خدمات بی‌نظیری که برای اولین بار در کشور ایران در زمینه خدمات پرزنتیشن می‌دهد، اینبار هم برای اولین بار در کشور ایران امکان تهیه فایل پاورپوینت‌های تمام‌محتوای داخل سایت اسلایدشیر را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است‌.

برخی از خدماتی تهیه پرزنتیشن که علاوه بر دانلود پاورپوینت از سایت slideshare برای بار اول در کشور ایران برای هموطنان خود ایجاد کردیم در زیر آماده است:

  • طراحی سطح مدرن یا همان پاورپوینت به سبک پاورپوینت: ما در این سبک برای اولین بار در کشور ایران توانسته‌ایم قابلیت طراحی به سبک نرم افزار پرزی (جهت آشنایی با نرم افزار پرزی، این آموزش را بخوانید) در محیط پاورپوینت آماده کنیم.
  • شکستن پسورد فایل‌های پاورپوینت: شاید خیلی از ما با ایجاد پسورد بر روی فایل‌های آرایه خود و فراموش کردن آن به مشکلات زیادی خورده‌ایم. از این پس با استفاده از خدمات شکستن رمز پاورپوینت از طریق سایت طراحی پویا بدون دغدغه و در کمتر از ۵ دقیقه فایل اصلی و قابل ویرایش خود را دریافت کنید.

سفارش دانلود پاورپوینت از سایت slideshare

اگر فردا ارائه دارید یا زمان کمی دارید امکان تهیه پاورپوینت از عکس و یا فایل پی دی اف فایل‌های پاورپوینت سایت اسلایدشیر را ندارید، کافی است با همکاران ما در وب سایت طراحی پویا از طریق شمارهی تماس 09120487378 یا 09162026676 تماس بگیرید و لینک فایل خود ر ارسال کنید تا با هزینه‌ای کم، فایل پاورپوینت را دریافت کنید.

حتی اگر فرصت کافی برای تهیه فایل پاورپوینت هم دارید، تهیه یک فایل 100 اسلایدی، از نظر علمی منطقی نیست و شما با هزینه‌ی کم، در کمتر از 5 دقیقه فایل پاورپوینت را خواهید داشت.

دانلود پاورپوینت از سایت slideshare را از ما بخواهید و بدون دغدغه به کارهای دیگر خود برسید.

با اینکار شما می‌توانید به راحتی به تمام متن‌هایی که قابل ویرایش هستند، دست یابید و زمان خود را بهتر مدیریت کنید.

درخواست سفارش ساخت پاورپوینت
ارائه لیست قیمت و نمونه کار همراه با مشاوره رایگان
مطالب بیشتر
دوست داری پاورپوینت فوق العاده برای ارائه آماده کنی؟
سریع با ما تماس بگیر تا راهنمایت کنیم
هزینه انجام پاورپوینت
تماس فوری